Poznając NieZwykłą

magię kina...

Koncerty, wernisaże, spotkania...

Zobacz wydarzenia towarzyszące

i zaplanuj swój czas podczas tegorocznego festiwalu

KOCHAJ, NIE ZABIJAJ!

Panel dyskusyjny

W 30. rocznicę powstania „Dekalogu” Krzysztofa Kieślowskiego proponujemy dyskusję na tematy najważniejsze...

ULICĄ ŻYDOWSKĄ W KIERUNKU WIDNOKRĘGU…

Cykl filmowy

Nowy cykl filmowy realizowany w niezwykłych przestrzeniach szklanej galerii restauracji Widnokrąg...

Vadim Brodski, Beatlesi i rock

Koncert Inauguracyjny - 1 maja, 21:00

Znany na całym świecie wirtuoz skrzypiec, zdobywca pierwszych nagród na wszystkich najważniejszych konkursach międzynarodowych zagra największe przeboje The Beatles, porywające czardasze, a nawet utwory klasyczne na rockowo! Powiedzieć, że będzie się działo to nic – będzie się słuchało!!!

Serca biciem. Tomasz Błasiak

Koncert. Tarnobrzeg. - 1 maja, 18:00

Spotkanie z przebojami, ale też mniej znanymi utworami z repertuaru Andrzeja Zauchy zaśpiewanymi w świeżych, czasami zaskakujących interpretacjach. Piękne nuty, smaczne aranżacje i muzyka na żywo przyprawiają o mocniejsze serca bicie... Uwaga! występ odbywa się w Tarnobrzegu.

Domówka

Komedia koncertowa Soni Bohosiewicz

Zabawna, pełna anegdot i wzruszeń osobista podróż do czasów minionej epoki i największych przebojów w historii polskiej piosenki. Show Sonii Bohosiewicz to połączenie spektaklu, stand-upu, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności!

Miejsca przedmioty kształty drzwi

Koncert Marka Dyjaka

Koncert towarzyszący Gali Finałowej 16. Festiwalu Filmów-Spotkań Niezwykłych

Dyjak jak prawdziwy buntownik  rzuca się głową naprzód, a dopiero potem podlicza bilans zysków i strat. Takie są też jego koncerty: zero taryfy ulgowej, śpiewa to, co czuje i myśli, nawet jeśli taki ekshibicjonizm dużo go kosztuje.

Plakaty i okładki

Wernisaż wystawy Kasi Stanny

1-go maja, W Galerii BWA, o godzinie 16:00 odbędzie się wernisaż wystawy Kasi Stanny Plakaty i okładki (foto „Twórczość na pierwszym planie”, „Kasia Stanny”)

Monolog Oportunisty

Występ Grzegorza Nawrockiego

W piątek, 3-go maja, w Galerii Szklanej o godzinie 20:30 Grzegorz Nawrocki przedstawi monogram Monolog Oportunisty wg „Pamiętnika antybohatera” Kornela Filipowicza (foto „Monolog oportunisty”)