Aktualności

Brass Federacja, parada i rekord, czyli chodźcie i bawcie się z nami!

W niedzielę, 25 czerwca, Brass Federacja poprowadzi szalony, kolorowy i roztańczony korowód muzyczny ulicami Sandomierza. Zapraszamy do udziału w nim każdego, komu w duszy gra, kto się uśmiecha do świata i życia. A na zakończenie tego niezwykłego spaceru będziemy wspólnie bić rekord Polski w śpiewaniu piosenki literackiej.

Brass Federacja to rasowy brass-band, czyli zespół dęty, który trąbi i bębni muzykę inspirowaną Nowym Orleanem we współczesnym ujęciu. Zaprawdę, ich siedem dęciaków i perkusja mają w sobie niebywałą moc! Brassmeni – bo tak o sobie mówią – grają swoje kompozycje, standardy, mierzą się także ze światowymi i polskimi coverami. I jak mało kto potrafią rozgrzać publiczność.

Dlatego w niedzielę zapraszamy na pobudzające i ożywcze spotkanie z Brass Federacją, która poprowadzi szalony, kolorowy i roztańczony korowód muzyczny ulicami Sandomierza. Zapraszamy do udziału w nim każdego, komu w duszy gra, kto się uśmiecha do świata i życia. I w takim właśnie fantastycznym, jedynym w swoim rodzaju muzycznym korowodzie dojdziemy na sandomierski rynek. A tam po raz kolejny będziemy bić rekord we wspólnym śpiewaniu piosenki literackiej. W jaki sposób? Oczywiście wspólnie śpiewając –tym razem piosenkę Wojciecha Młynarskiego „Róbmy swoje”. Do pochodu, tańczenia i śpiewania oczywiście zapraszamy wszystkich! Umiejętność śpiewania nie jest konieczna – najważniejsza jest chęć, bo jak wiadomo „chcieć to móc” 🙂