Aktualności

Najlepsi wykonawcy piosenki aktorskiej w utworach mistrzów

Nie jest łatwo ułożyć niezwykły repertuar i zaprosić niezwykłych wykonawców na Festiwal NieZwykły – tym bardziej, że jest to jego jubileuszowa 20. edycja. Powoli jednak domykamy program i na przykład już wiemy, jacy artyści wystąpią w sobotę, 24 czerwca, na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Sandomierzu!

Z największą radością zapraszamy na niezwykły koncert pt. „Piosenki to…? Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta”. To będzie wyjątkową, muzyczno-poetycka uczta. Podczas tego bez wątpienia magicznego wieczoru usłyszymy najpiękniejsze piosenki czwórki najwybitniejszych autorów polskiej piosenki. A wykonywać je będą najzdolniejsi, młodzi (i nie tylko) aktorzy: Katarzyna Dąbrowska, Beata Rybotycka, Marcin Januszkiewicz i Jacek Wójcicki.

Piosenki to dźwięki.
Piosenki to słowa.
Piosenka – łyk szczęścia.
Piosenka – łez browar.

Te słowa napisał kiedyś Andrzej Poniedzielski, który poprowadzi ten znakomity koncert. Nie wątpimy, że zapadnie on w pamięć jako wspaniała, nostalgiczna podróż wśród dzieł wirtuozów polskiej piosenki: Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory i Jonasza Kofty.

Bilety już w sprzedaży! Możesz je kupić TUTAJ

Koncert „Piosenki to…? Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta” na Festiwalu Filmów-Spotkań NieZwykłych: 24 czerwca 2023, godz. 21.00, dziedziniec Zamku Królewskiego w Sandomierzu.